Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Pełnicie niezwykle ważną rolę

› Społeczeństwo› Ze szkół 7 miesięcy temu    16.10.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. - Cenimy nauczycieli, którzy mają pasję i doskonale wywiązują się z wielkiej roli, którą pełnią wobec społeczeństwa i każdego ucznia. Dziś mamy na sali wyłącznie takich nauczycieli, za co chciałbym podziękować - powiedział Robert MarcinkowskiGostyń. - Cenimy nauczycieli, którzy mają pasję i doskonale wywiązują się z wielkiej roli, którą pełnią wobec społeczeństwa i każdego ucznia. Dziś mamy na sali wyłącznie takich nauczycieli, za co chciałbym podziękować - powiedział Robert Marcinkowski fot. Starostwo Powiatowe w Gostyniu

Jedenastu nauczycieli ze szkół powiatowych otrzymało nagrodę Zarządu Powiatu Gostyńskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej (14 października).

– Ten rok był rokiem szczególnym i trudnym dla polskiej edukacji. Z niepokojem obserwuję tendencje, że nauczycieli pozbawia się autorytetu i szacunku. Tymczasem pełnicie niezwykle ważną rolę w społeczeństwie. To wy wpływacie na to, jakie będą nasze przyszłe pokolenia – mówił podczas uroczystości wręczenia wyróżnień starosta gostyński Robert Marcinkowski.

W sumie władze powiatowe rozdysponowały pomiędzy powiatowych pedagogów prawie 30 tysięcy złotych (po 2 630 złotych na osobę).

Obecni na uroczystości członkowie Zarządu Powiatu Gostyńskiego podkreślali także wagę edukacji i ważne zadania grona pedagogicznego.

– To życie pisze najlepsze scenariusze. Ale nawet najlepszy scenariusz, żeby nie pozostał tylko scenariuszem potrzebuje dobrego reżysera. To wy, drodzy nauczyciele, reżyserujecie dzieła w postaci doskonale przygotowanych absolwentów naszych szkół. Za tę trudną pracę dziękuję – oznajmił wicestarosta Janusz Sikora.

Zobacz także: 60, 70 latawców w powietrzu robi wrażenie

Nagrodę Zarządu Powiatu Gostyńskiego otrzymali:

Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu

Bogusława Skoracka

Joanna Misiak

Anita Woźniak

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu

Ewelina Mendyka

Katarzyna Miedziarek

Justyna Jurdzińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi

Magdalena Maćkowiak

Łukasz Cebulski

Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu

Agnieszka Sadzka

Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu

Ewa Mayer

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Marzena Bojańska

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!