R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pewny awans Korony do finału [FOTO]

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    7.10.2020
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
Korona Piaski - Promień Krzywiń 5 : 0Korona Piaski - Promień Krzywiń 5 : 0 fot. S. Hajduk

Korona Piaski stanie przed kolejną szansą zdobycia Pucharu Polski w okręgu leszczyńskim. W rozegranym dzisiaj półfinale drużyna Michała Roszaka pokonała Promienia Krzywiń 5 : 0.

Pierwsza połowa nie zapowiadała aż tak wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Po bramce Piotra Sarbinowskiego Korona Piaski prowadziła 1 : 0. Po przerwie lider drugiej grupy piątej ligi szybko zdobył trzy bramki i sprawa awansu do finału Fortuna Pucharu Polski strefy leszczyńskiej była rozstrzygnięta. Korona wygrała 5 : 0. - Po pierwszej połowie nie byłem zadowolony. Było dużo niedokładności w naszej grze. Przeciwnik był ustawiony z tyłu i ciężko było przedrzeć. Potrzebny był impuls z szatni. W drugiej połowie szybko strzeliliśmy trzy bramki i mogliśmy sobie pozwolić na spokojną grę. Nie napędzałem chłopaków, bo przed nami derby, do których dużo czasu nie zostało i trzeba się dobrze zregenerować. Dzisiaj naszym celem było przejść do finału i to zrobiliśmy - podsumował trener Korony Piaski Michał Roszak. Przeciwnikiem Korony w finale będzie Orkan Chorzemin, który w serii rzutów karnych pokonał Awdańca Pakosław. Po 90 minutach był remis 2 : 2