Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Piaskowianie mają już 30 lat

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    31.10.2016
Bogdan Bujak
komentarzy 4 ocen 4 / 100%
A A A
Piaski. W ciągu trzech dekad działalności przez kapelę przewinęło się 28 artystówPiaski. W ciągu trzech dekad działalności przez kapelę przewinęło się 28 artystów fot. Bogdan Bujak

Najpierw podbili nasze lokalne serca, potem całej Wielkopolski, a teraz są już sławni w całym kraju. Kapela podwórkowa „Piaskowianie” obchodzi w tym roku jubileusz 30-lecia swojego istnienia.

Z tej okazji w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach odbyła się uroczystość, w trakcie której zespół, działający aktualnie w składzie Andrzej Hodowany, Kazimierz Tymiński, Franciszek Kędzia i Jan Zimowski otrzymał morze podziękowań, kwiatów i upominków za swoją pracę artystyczną.

Z rąk swojego opiekuna, dyrektora GOK Piaski Jana Nawrota, piaskowskich i powiatowych władz, zaprzyjaźnionych zespołów, zarówno z terenu gminy Piaski, jak i z całego kraju oraz zaproszonych gości jubilaci przyjęli gratulacje.

Więcej m.in. o tym jakie ogólnopolskie wyróżnienie otrzymali "Piaskowianie" i kto skomponował na ich cześć piosenkę czytaj w dzisiejszym wydaniu "Życia Gostynia".

Dowidz się także: o powrocie "Idola" i gdzie odbędzie się casting?

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ scenic
  ponad rok temu ocena: 0%  4
  Czas wielki zmienic dyrektora GOK nudynek stoi niszczeje, nic sie nie dzieje wstyd, wstyd żadnych zajec do dzieci, młodziezy. Brawo Panie Dyrektorze
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Piaskowianin
  ponad rok temu ocena: 75%  3
  Taka rocznica to dobry moment by wspomnieć tych co zakładali i grali w kapeli ale niestety choć sala pełna o założycielach i dawnych grajkach zapomniano (albo nie chciano zaprosić). I choć to potwarz i afront oraz gruby nietakt to tylko...przykro się robi:(
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mieszkaniec
  ponad rok temu ocena: 0%  2
  A te regionalne produkty? Przecież chyba piaskowianie po za śpiewaniem jeszcze nie gotują ;D haha
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Podatnik
  ponad rok temu ocena: 0%  1
  Poprawcie błąd w tytule .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji