Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Piękny jubileusz KGW

› Kultura i Rozrywka› Relacje ponad rok temu    22.11.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
60 lat Koła Gospodyń Wiejskich w Elżbietkowie60 lat Koła Gospodyń Wiejskich w Elżbietkowie fot. A. Twardowska

- Mamy nadzieję, że nasze córki i synowe wezmą od nas pałeczkę i znajdą czas oraz chęć, by tworzyć wspólnotę wiejską w oparciu o Koło Gospodyń Wiejskich, a nie tylko przez Facebooka – mówiły panie z Elżbietkowa (gm. Pogorzela) podczas swojego sobotniego jubileuszu.

 

Miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich obchodziło 60 – lecie swojego istnienia. W gronie zaproszonych gości wspominano starsze czasy, dzielono się refleksjami i życzono jeszcze wielu wspólnie spędzonych lat. 

Koło Gospodyń Wiejski w Elżbietkowie zostało założone w listopadzie 1957 roku. Z biegiem lat zmieniał się zarząd. Członkinie koła zawsze były dla siebie dużym wsparciem. Z kursów, w których brały udział, czerpały uśmiech i energię. Aktualnie w kole działają już inne pokolenia, niż na samym początku. O imprezie przeczytasz w bieżącym Życiu Gostynia. 

Czytaj także o jubileuszu pań z Gumienic oraz o objazdach na trasie Pogorzela - Gostyń.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!