Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Pierwsza Komunia Święta w bazylice świętogórskiej

› Społeczeństwo ponad rok temu    28.04.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Święta Góra. Pierwsza Komunia ŚwiętaŚwięta Góra. Pierwsza Komunia Święta fot. A. Twardowska

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego (28 kwietnia) dzieci spotkały się w bazylice świętogórskiej, aby przyjąć Sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Tej uroczystej chwili towarzyszyli rodzice i zaproszeni goście.

 

- Przychodzimy w to niedzielne popołudnie, aby dokonał się dla was cud. Po raz pierwszy w swoim życiu przyjmiecie do serc Pana Jezusa. Ważnym wydarzeniom naszego życia towarzyszy zawsze błogosławieństwo rodziców - mówił ksiądz Dariusz Dąbrowski. - Najpierw pobłogosławił nam wszystkim Ojciec Niebieski w niebie, ale dał także tę moc waszym rodzicom, bo mogliście się pojawić na tym świecie. Jesteście błogosławieństwem nieba tutaj, na ziemi - dodał. 

To pierwsza komunia w powiecie gostyńskim. Tuż po niej, na Świętej Górze o godz. 12.00 odbędzie się msza święta ze święceniem motocykli.

Zdjęcia z ubiegłorocznej uroczystości komunijnej na Świętej Górze znajdziecie TUTAJ.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!