Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pierwsza w tym roku „Wesoła Majówka”

› kultura i rozrywka› aktualności ponad rok temu    28.04.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W samym środku majowego, długiego weekendu, czyli 2 maja Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” przygotował rozrywkę dla wszystkich sympatyków imprez w Parku Miejskim.

Jak zapowiadają organizatorzy program „Wesołej Majówki” jest tak zaplanowany, aby każdy znalazł coś atrakcyjnego dla siebie. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 blokiem zabaw taneczno - plastycznych dla dzieci. Najmłodsi obejrzą pokazy tańca i spróbują swych sił w artystycznych konkursach. Milusińskim towarzyszyć będą dmuchane zamki, przygotowane nieodpłatnie przez organizatorów. O godzinie 16.30 na scenie pojawi się Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Gostyń, a po niej formacje na co dzień związane z GOK „Hutnik”: EV- Dance, DE- FACTO, MJM, kapela podwórkowa EKA. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ABBA SHOW, czyli grupa śpiewająca największe przeboje kultowej ABBY. Koncert ten zaplanowano na godzinę 19.00. Natomiast od 21.00 do północy potrwa wieńcząca festyn zabawa taneczna zespołem CREDO BAND. Jak co roku na majówce nie może zabraknąć wystaw tematycznych. Jedna z nich dotyczyć będzie Konstytucji 3 Maja, a druga przedstawiać będzie fotografie wykonane przez Ryszarda Galona. W związku z tym, że 2 maja przypada „Dzień Flagi Narodowej”, jedną z atrakcji w bloku dla dzieci będzie własnoręczne wykonywanie przez milusińskich miniaturowych flag z białego i czerwonego papieru. (gabi)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!