Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Pierwszy sprawdzian na remis

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    9.02.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Astra Krotoszyn 1 : 1Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Astra Krotoszyn 1 : 1 fot. S. Hajduk

Wynikiem 1 : 1 zakończyła się pierwsza gra kontrolna zespołu Dariusza Wiśniewicza. Sobotnim rywalem Pinsel-Peter Krobianki Krobia była Astra Krotoszyn. 

Wybieramy NAJPOPULARNIEJSZYCH. 

    Po czterech tygodniach przygotowań Pinsel-Peter Krobianka Krobia rozegrała pierwszy sparing. Na sztucznym boisku w Gostyniu kibice zespołu z Krobi mogli zobaczyć drużynę w podobnym zestawieniu, do tego w którym występowała w rundzie jesiennej. Jedynym nowym zawodnikiem był Kacper Brodziak (Polonia Leszno). – Trzeba mu dać czas, aby wdrożył się w mój pomysł na grę. Sumiennie pracuje na treningach i to przyniesie efekt. Chciałem go obejrzeć w grze. Uważam, że z każdym meczem będzie lepiej – powiedział o nowym zawodniku trener Dariusz Wiśniewicz. Spotkanie zakończyło się remisem 1 : 1. – Sparing spełnił moje oczekiwania. Dla nas była to pierwsza gra kontrolna i dało się zauważyć, że pewne rzeczy nie funkcjonowały jak w rundzie jesiennej. Graliśmy dobrze w odbiorze, ale nie potrafiliśmy przeprowadzić skutecznej akcji. Utrzymywaliśmy się przy piłce, ale zdołaliśmy tego przełożyć na sytuacje bramkowe – podsumował pierwszy sparing trener Pinsel-Peter Krobianki. 
    Kolejny sparing lider grupy drugiej piątej ligi rozegra w sobotę o godz. 16.00 z Orlą Wąsosz. 

Pierwsza porażka Korony.

Remis Kani z mocnym przeciwnikiem.

Pinsel-Peter Krobianka – Astra Krotoszyn 1 : 1 (1 : 1)
0 : 1 – 
1 : 1 – Jakub Chwaliszewski
Pinsel-Peter Krobianka: Porzucek – Gembiak, Gill, Pospiech, Sarbinowski, Szpurka, Tonkiewicz, Chwaliszewski, Joachim Knapp, M. Urbański, Masełkowski oraz Moryson, Kubacki, Dembski, Kędziora, Jędrzej Knapp, Brodziak
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!