Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Piesi i rowerzyści pod lupą

› Z policji ponad rok temu    15.04.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia.com

Tego dnia reagowali na wszelkie wykroczenia drogowe popełniane przez kierowców w stosunku do niechronionych uczestników ruchu drogowego, ale też negatywne zachowania pieszych i rowerzystów.

 

W piątek (12 kwietnia) na terenie powiatu gostyńskiego policjanci przeprowadzili wzmożone działania „NURD”. Uwagę poświęcono pieszym i rowerzystom. Podczas działań policjanci nałożyli 30 mandatów.

- Pamiętajmy, że prawidłowe i zgodne z przepisami zachowania mają istotny wpływ na poprawę bezpieczeństwa na drogach. Apelujemy również do niechronionych uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów, rozsądek, trzeźwość i używanie elementów odblaskowych – mówi rzecznik prasowy gostyńskiej policji.

W trakcie prowadzonych działań funkcjonariusze ujawnili 32 wykroczenia, z czego 21 popełnili kierowcy, a 11 piesi. Wobec 30 sprawców wykroczeń policjanci zastosowali postępowanie mandatowe, a w dwóch przypadkach pouczenie.

Czytaj także: Wypił i uderzył.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pogromca
ponad rok temu ocena: 100%  1
Co za sukces policji wielkie brawa! Szkoda że czymś poważnym nie potrafią się zająć tylko polują na strauszkow i muszą z emerytury płacić mandaty a prawdziwi piraci jadą bezkarnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji