Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pieszy zmarł po kilku tygodniach

› Aktualności ponad rok temu    13.02.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 3 / 0%
A A A
Wypadek nocąWypadek nocą fot. archiwum ŻG

Jak ustaliliśmy, zmarł mieszkaniec gminy Pępowo, który doznał poważnych obrażeń ciała w wypadku, do którego doszło 10 listopada 2014 r. w Siedlcu.

Wieczorem, około godz. 18.40, w Siedlcu fiat doblo potrącił pieszego. Kierowcą osobowego auta był 27-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego. Jechał on przez Siedlec prostym odcinkiem drogi, a ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że nie zachował należytej ostrożności i uderzył w idącego lewym poboczem drogi, 41-letniego mieszkańca gminy Pępowo. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Miał rany tłuczone na głowie i złamaną żuchwę. Kierowca fiata był trzeźwy, natomiast rannemu mężczyźnie pobrano krew do badań. - Do zdarzenia doszło na terenie zabudowanym, więc pieszy nie musiał posiadać kamizelki odblaskowej - wyjaśniał Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Po zbadaniu krwi okazało się, że pieszy był pijany, miał 2,25 promila alkoholu we krwi. Po kilku tygodniach poszkodowany w wypadku mężczyzna z gminy Pępowo zmarł. Ponieważ on był sprawcą zdarzenia, dochodzenie w tej sprawie zostało umorzone.

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!