Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pijany 23-latek wypadł z drogi i uderzył golfem w drzewo

› Wypadki miesiąc temu    27.09.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. arch. Życie Gostynia

Przed sądem za swój "wyczyn" stanie 23-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, który wcześnie rano doprowadził do zdarzenia drogowego na trasie Piaski-Smogorzewo.

R E K L A M ABolsius

Według wstępnych ustaleń policji, tuż przed godziną 5. mężczyzna jadąc volkswagenem golfem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo.

Gdyby to była jedyna okoliczność zdarzenia, sytuacja 23-latka nie byłaby jeszcze taka zła - jest jednak jedno ale...

- Kierowca był w stanie nietrzeźwości. Miał 0,45 miligrama [około 1 promil - przyp. red] na litr alkoholu w organizmie - informuje komisarz Rafał Szafraniak z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Kierujący trafił do szpitala, jednak nie doznał poważnych obrażeń. Natomiast poważna jest jego sytuacja prawna, ponieważ za jazdę w stanie nietrzeźwości może mu grozić więzienie.

Zobacz także: koniec tygodnia w koronawirusowych statystykach

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!