Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pijany zjeżdżał rowerem i wyrżnął w donicę

› Wypadki ponad rok temu    14.08.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Policja napisPolicja napis fot. fotolia.com

Trudno powiedzieć, co kierowało młodym mieszkańcem gminy Gostyń, który „wczorajszy” wsiadł na rower i „wywinął” przysłowiowego „orła” na jednej z gostyńskich ulic. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek, 13 sierpnia.

– 19-latek jechał ulicą Sikorskiego w kierunku Ronda Solidarności, wjechał na chodnik, gdzie uderzył w betonową donicę, po czym przewrócił się. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe – relacjonuje Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Kierowca jednośladu doznał niegroźnych otarć naskórka. Gdy przybyli na miejsce zdarzenia policjanci przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu okazało się, że ma 0,8 promila w organizmie. Dokładnego opisu całego zdarzenia dostarczył naoczny świadek wywrotki nietrzeźwego rowerzysty.

19-latek odpowie za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości, co może się dla niego skończyć aresztem, grzywną i zakazem prowadzenia pojazdów.

Wiemy już kiedy odbędą sie najbliższe wybory. Sprawdź, czy gdzieś nie wyjeżdżasz

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!