Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Piknik z wiatrówką i farbami

› kultura i rozrywka› aktualności ponad rok temu    29.04.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W Pogorzeli najwięcej atrakcji zaplanowano na poniedziałek, 3 maja. W tym dniu w Parku Miejskim odbędzie się Majowy Piknik z Kulturą. Organizator - MGOK w Pogorzeli zadbał o to, by w spotkaniu wzięły udział całe rodziny.

Msza św. w intencji Ojczyzny odbędzie się o godz. 9.00. Po niej nastąpi krótki występ artystyczny przygotowany przez uczniów pogorzelskiego gimnazjum.

O godz. 15.30 odbędzie się przegląd dorobku artystycznego zespołów działających przy tamtejszym domu kultury. Następnie na scenie pojawią się dzieci z pogorzelskiego przedszkola. Na godz. 19.30 zaplanowano zabawę taneczną, do której przygrywać będzie zespół „Wehikuł” z Leszna. Impreza potrwa do północy.

Dodatkowymi atrakcjami związanymi z Majowym Piknikiem będą dwa konkursy. Rozegrane zostaną zawody w strzelaniu z wiatrówki o Puchar Burmistrza Pogorzeli. Poprowadzi je Kurkowe Bractwo Strzeleckie Pogorzela. W drugim konkursie trzeba będzie wykazać się umiejętnościami artystycznymi. Przeznaczony on jest dla osób powyżej 14 roku życia. Zadaniem jego uczestników będzie wykonanie graffiti na murze w Parku Miejskim w Pogorzeli. Materiały potrzebne do namalowania graffiti zapewni organizator. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przedstawienie projektu graffiti o dowolnej tematyce w wersji papierowej w biurze MGOK w Pogorzeli (Pl. Powstańców Wlkp. 1, 63 - 860 Pogorzela) lub drogą elektroniczną na adres: m-gok@wp.pl (format min. A 4) do dnia 29 kwietnia, do godz. 15.00. Dla najlepszego projektu UM w Pogorzeli przewidział atrakcyjną nagrodę. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!