Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Pili alkohol, zarobili mandaty

› Aktualności ponad rok temu    15.07.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Mandaty za picie w miejscu publicznymMandaty za picie w miejscu publicznym fot. Photographee.eu - Fotolia

Tylko w ubiegłym tygodniu, siedmiu mieszkańców gminy Gostyń zostało ukaranych mandatami karnymi kredytowymi za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

W czwartek 2 lipca patrol straży miejskiej interweniował na placu zabaw przy ul. Leszczyńskiej, gdzie funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn spożywających alkohol. Obaj oświadczyli, że wiedzieli, iż spożywanie alkoholu w tym miejscu jest zabronione, gdyż wcześniej byli już karani za podobne wykroczenia. W związku z tym strażnicy postanowili ukarać mieszkańców gminy Gostyń najwyższym możliwym mandatem karnym kredytowym.

Strażnicy podjęli również interwencję w lasku przy ul. Starogostyńskiej, gdzie mieszkanka Czajkowa spożywała alkohol. Kobieta została ukarana mandatem karnym kredytowym za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, a także drugim za zaśmiecanie.

- Natomiast na os. Gawrony dwaj mieszkańcy Gostynia ukarani zostali mandatami za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym – mówi Andrzej Maćkowiak, komendant Straży Miejskiej w Gostyniu. Kolejnych dwóch mieszkańców Gostynia popełniło to samo wykroczenie na terenie zielonym przy ul. Bojanowskiego i również ukarano ich mandatami.500 złotych mandatu to najwyższa kwota, jaką można dostać za picie alkoholu w miejscu publicznym
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ e-mil
ponad rok temu ocena: 100%  3
Najciekawsze jest to PANI IZABELO że, W POLSCE NIE MA ZAKAZU SPOŻYWANIA ALKOHOLU W MIEJSCU PUBLICZNYM
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xmka
ponad rok temu ocena: 100%  2
Zebyscie sie delikatnie mówiąc nie osrali hahaha. A pisać już też chyba nie macie o czym . . To naprawdę fascynujące nic ciekawszego się nie dzieje tylko że ktoś se piwo wypije ? O ile faktycznie pili bo nasi gostynscy policjanci wystawiaja mandaty nawet jeśli ktoś spokojnie siedzi na ławce obok :-) takich mamy obowiązkowych stróżów prawa :-o bez pozdrowien :-P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bunki87
ponad rok temu ocena: 100%  1
Brawo odznaczyć medalami zasługi tych strażników no i oczywiscie podwyżka.. Smiech !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji