Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Piraci drogowi pozbyli się prawa jazdy

› Z policji 8 miesięcy temu    21.01.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
zdjęcie poglądowezdjęcie poglądowe fot. arch. portalu gostynska.pl/A. Fajczyk

Zatrzymanie prawa jazdy, wysoki mandat i sporo punktów karnych - to skutki zbyt szybkiej jazdy dwóch „piratów drogowych” . Kierowcy - w obszarze zabudowanym - przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

W poniedziałek, 20 stycznia o godzinie 15.35 funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu pracowali w Kuczynie. Tam zatrzymali do kontroli, 63-letniego kierowcę audi, który w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h pędził z prędkością 111 km/h.

Kilkanaście minut później, w tej samej miejscowości, mundurowi zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego, który mercedesem vito jechał „nieco wolniej”. W obszarze zabudowanym na liczniku miał 102 km/h.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami obaj kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi, otrzymali 10 punktów karnych i stracili prawo jazdy na trzy miesiące.

Znaleziono pieniądze w Urzędzie Skarbowym - CZYTAJ TUTAJ

 

Podobnie było 19 stycznia w Gostyniu. O godz. 8.10 ulicą Poznańską pędziła toyota, za kierownicą siedział mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Policjanci z wydziału ruchu drogowego „namierzyli” pirata, który przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h - w obszarze zabudowanym miał na liczniku 106 km/h.

Funkcjonariusze „wlepili” mu mandat w wysokości 400 zł, otrzymał też 10 punktów karnych. Za zbyt szybka jazdę policjanci zatrzymali mężczyźnie również prawo jazdy na okres 3 miesięcy.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kibic
8 miesięcy temu ocena: 100%  3
Przy takiej prędkości w obszarze zabudowanym polecam 100 PLN za kilometr powyżej obowiązującej tam prędkości.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Zapraszamy też do Grabonoga (tego biedniejszego bez chodnika) na wyścigi pracowników Filt..... przed godz 6 i 22 hulaj dusza - piekła nie ma
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nick
8 miesięcy temu ocena: 90%  1
Zapraszamy patrole do Bodzewa jeśli chcą się obłowić droga koło szkoły 90km/h to minimum a najlepsze wyniki osiągają kierowcy w kierunku Leciejewa,ograniczenie do 40 ale chyba co niektórych to nie obowiązuje szczególnie w godzinach 13:30 do 14:30 jak i 5:30 do 6:30 podobnie wieczorem 21:30 do 22:30... śpieszy sie niektórym do pracy....jak i z....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji