Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Po kolejnym uderzeniu, nie mieli już drogi ucieczki

› Z policji 10 miesięcy temu    16.09.2019
Anna Twardowska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot.  Africa Studio - fotolia

Młody mężczyzna poruszał się ulicami Pępowa w piątek, 13 września. Najpierw zahaczył o jeden z pojazdów jadących z przeciwka na ul. Powstańców Wielkopolskich, później uderzył w znak drogowy, a następnie – mając znacznie uszkodzony pojazd – najechał na słup energetyczny.

 

Tam samochód przewrócił się na bok, a kierowca (23 l.) i pasażer (42 l.) nie mieli już możliwości ucieczki. I jeden, i drugi byli w stanie nietrzeźwości. Przewieziono ich do szpitala, doznali ogólnych stłuczeń.

23-letni mieszkaniec, nie dość że był pijany (ponad 2 promile), to nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Twierdził, że je zgubił.

- W toku dalszego postępowania będzie zmuszony do zwrotu prawa jazdy. Przeciwko niemu będzie prowadzone postępowanie o kierowanie w stanie nietrzeźwości, a także stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym będąc w takich stanie, a ponadto kierowanie pojazdem bez dokumentów – mówi asp. Adrian Polerowicz, naczelnik wydziału ruchu drogowego KPP w Gostyniu.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sąsiad
10 miesięcy temu 6
Ludzie w końcu tacy powinni się doigrac. Dziękować Bogu że dziecko żadne nie szło. Ciekawe czy tacy jak Oni mają wyobraźnię mają rodziny mają dzieci!! Karać bezwglednie WIĘZIENIE!!!Jak posiedzi to może rozumu nabierze .co chwilę w pepowiejakieś wypadki . Zamknąć dla przykładu takiego !!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Milo
10 miesięcy temu 5
Dla mnie to kutasa nie do pierdla bo na huja robić będzie trzeba robić! Kamieniolomy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Terminator
10 miesięcy temu ocena: 100%  4
Prokurator będzie karał tych co spowodowali wypadek po prostu będąc trzeźwym a pijanym i pod wpływem środków odurzających przejdzie bokiem kara
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kurier
10 miesięcy temu ocena: 100%  3
To już nie będzie kuriera xd Cypis pozdro twojego debilizmu pozbyles się prawka i roboty hahaha brawo ty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ darwinista
10 miesięcy temu ocena: 100%  2
Już się k...a rzygać chce od tych najebanych ludzi na ulicach. Zaraz będzie strach wyjść na chodnik, bo jakiś pijany sk..wiel może mnie i moją rodzinę zabić. A prokurator co? G..no!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obywatel
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
Idiotyzm...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji