Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pobrali się w jesieni życia. Na pierwszą randkę poszli w Walentynki

› Społeczeństwo 3 miesiące temu    14.02.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
Wymysłowo. Pani Aleksandra i pan Ryszard udowadniają, że nigdy nie jest za późno na miłośćWymysłowo. Pani Aleksandra i pan Ryszard udowadniają, że nigdy nie jest za późno na miłość fot. Bogdan Bujak

Stanowią doprawdy nietuzinkową parę. Ona mówi o nim: „mój mąż”, on o niej: „moja dziewczyna” lub jak to  się dzisiaj dobrze składa: „moja walentynka”. Żartuję, że razem mają 150 lat.

Wpadli na siebie 10 lat temu na odległej ziemi francuskiej. Pan Ryszard pochodzi z okolic Wągrowca, a w kraju wina mieszkał już od kilkudziesięciu lat. Pani Aleksandra, mieszkanka Wymysłowa znacznie krócej przebywała na obczyźnie, wyjechała, aby pomóc córce.

- W Polsce dzieliło nas 200 kilometrów, a poznaliśmy się 2200 kilometrów od domu - mówią państwo Sierszulscy. 

Na pierwszą randkę poszli właśnie w Walentynki.

- To było w Bordeaux. Pan z restauracji, do której mąż mnie zaprosił dał nam nawet na pamiątkę szklaneczki, w których piliśmy kawę - zdradza pani Aleksandra.

Cztery lata temu pobrali się, gdy pan Ryszard dobiegał 80 lat, a jego „walentynka” też była w jesieni życia. Dla obydwojga było to drugie małżeństwo - każde z nich już raz zakładało obrączkę na palec i pochowało swoją pierwszą „połówkę”.

- Jest tak jak mówią, że nigdy na nic nie jest za późno. Ja byłam we Francji 16 lat. Mąż zmarł i w życiu nie pomyślałabym, że kogoś jeszcze poznam - mówi żona.

Na co pan Ryszard żartobliwie dodaje:

- Jak się zbliżam do mojej dziewczyny, to muszę mieć taką podwójną gardę, i śmieją się razem.

Od 1,5 roku państwo Sierszulscy mieszkają w Wymysłowie. Tutaj odrestaurowali 100-letni dom rodzinny pani Aleksandry i cieszą się życiem. Bardzo cenią sobie spotkania z rodziną, z dziećmi pani Oli, które nie boją się mówić do pana Ryszarda „tato”.

- To jest wspaniałe, chyba tak miało być, dwoje poznaniaków - wzdycha dwoje zakochanych. 

Szukamy wyjątkowych pań - dla Super Ona wyjątkowa nagroda

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Gostynianka
  3 miesiące temu ocena: 100%  4
  Kilkanaście lat temu miałam okazję poznać tę Panią w sklepie w Gostyniu( ja za ladą a pani klientka). Do dziś pamiętam a zaledwie kilka razy miałyśmy okazję porozmawiać. Przecudowna kobieta wiecznie uśmiechnięta. Pamiętam opowiadała dużo o dzieciach min. synu który był wówczas tancerzem(i którego również miałam okazję poznać a nawet.... tańczyć). Teraz na zdj. po wielu latach poznałam panią (ten sam uśmiech) i aż serce mi się raduje. Uwielbiam takie historie. Życzę Obojgu Państwa szczęścia i radości i oczywiście wielu wspólnych lat życia.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Filip
  3 miesiące temu ocena: 100%  3
  Poznałem osobiscie, pozytywni ludzie, duzo szczescia od kominiarza z Krobi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ja
  3 miesiące temu ocena: 100%  2
  Miłości i 150 lat życia w zdrowiu i pomyślności.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sąsiadka
  3 miesiące temu ocena: 100%  1
  Dużo szczęścia i zdrowia dla tych zakochanych
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji