Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Podchodzę do tego odpowiedzialnie

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    28.01.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 1 ocen 3 / 0%
A A A
Wicestarosta Czesław KołakWicestarosta Czesław Kołak fot. I. Skorzybót

Wywiad z wicestarostą Czesławem Kołakiem. Wicestarosta opowiada o sobie, odpowiada na pytania dotyczącze samorządu powiatowego. Przyznaje, że do nowej roli podchodzi odpowiedzialnie. - Oczywiście pierwsze miesiące będą najtrudniejsze, muszę zapoznać się z wieloma sprawami, ale sądzę, że powinno być dobrze - podkreśla. Uważa, że jest przygotowany do roli wicestarosty. - Zostałem wytypowany przez klub PSL i mam doświadczenie samorządowe. Byłem członkiem zarządu w samorządzie gminnym i przez 20 lat pełniłem funkcję sołtysa Janiszewa w gminie Poniec. Uważam, że tam zdobywa się największe doświadczenie. Stopniowo wszystkie szczeble samorządowe przechodziłem. Nic nowego dla mnie to nie jest - mówi. W powiecie nadzoruje rolnictwo, komunikację i drogi. - Te działy są mi bliskie, nie sprawiają mi problemu - stwierdza. Jednak nie ma złotego środka na poprawę jakości dróg powiatowych. Jakie jest stanowisko wicestarosty w sprawie kopalni i czy chce prywatyzacji szpitala w Gostyniu? O tym czytaj więcej w wywiadzie w aktualnym Życiu Gostynia.
 

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ elwirka
ponad rok temu ocena: 100%  1
Zabawne to jak wytłumaczy pan swoje wykształcenie przecież urzędnik państwowy minimum średnie , po co ludzie uczą się po kilkanaście lat
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji