Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Podsumowali rok

› Społeczeństwo ponad rok temu    9.03.2015
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. PCPR Gostyń

Stowarzyszenie Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Gostyniu działa od czerwca 2012 r. Kilka dni temu, członkowie podsumowali swoją działalność na walnym zgromadzeniu. Spotkanie rozpoczęła prezes Bożena Misiurek, która powitała członków stowarzyszenia i gościa specjalnego - dyrektora PCPR w Gostyniu. Następnie, zgodnie z miłym zwyczajem comiesięcznych spotkań, członkowie zarządu złożyli życzenia i wręczyli kwiaty solenizantom z minionego miesiąca. Zgromadzeni odśpiewali jubilatom gromkie „100 lat!”, a z okazji marcowego Święta Kobiet, panowie wręczyli paniom tulipany.

Zarząd Stowarzyszenia przedstawił sprawozdania merytoryczne i finansowe za rok 2014. Wśród najważniejszych działań stowarzyszenia w minionym roku wymieniono zrealizowanie dwóch projektów dofinansowanych przez powiat gostyński i gminę Gostyń, obejmujące różne formy terapeutyczne i aktywizacyjne: wyjazd na turnus rehabilitacyjny, cykl zabiegów w kriokomorze, piknik integracyjny, kurs komputerowy, wigilię dla członków stowarzyszenia i ich rodzin, przyjaciół i sponsorów czy udział w badaniach nad jakością życia chorych na stwardnienie rozsiane w Polsce. Przypomniano też zorganizowane przez stowarzyszenie bezpłatne wykłady oraz omówiono przebieg działań zmierzających do uzyskania statusu organizacji pożytku publicznego, uprawniającej do zbierania odpisu 1 procenta. Dalszej części spotkania towarzyszyła kawa i słodkości.


W wyniku głosowania członkowie stowarzyszenia udzielili Zarządowi Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Gostyniu absolutorium. W zarządzie stowarzyszenia społecznie pracują: Bożena Misiurek – prezes, Walenty Ciszak - wiceprezes, Marek Maciejewski – sekretarz, Barbara Horowska – skarbnik oraz członkinie zarządu: Maria Gęstwa i Ewa Krysicka.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!