Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Podwójne pożegnanie. Dyrektor nie pouczał, tylko życzył wakacyjnych nastrojów

› Społeczeństwo ponad rok temu    19.06.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zakończenie roku w SP nr 2 w Gostyniu Zakończenie roku w SP nr 2 w Gostyniu  fot. A. Twardowska

Stało się – nadszedł czas pożegnań i uroczystych zakończeń roku szkolnego 2018/19. Uczniowie odebrali świadectwa, wyróżnienia i już mogą cieszyć się z upragnionego wypoczynku.

 

- Na dzisiejszym spotkaniu żegnamy się podwójnie. Klasy od I do VII mówią szkole „do widzenia” na dwa miesiące, a klasy VIII żegnają się ze szkołą – mówili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu. Tam, uroczystość rozpoczęto o godzinie 9.00.

Dyrektor Waldemar Minta był dumny ze swoich uczniów. Wszyscy z klas I-VII otrzymali promocje do klas wyższych. W tej grupie wiekowej wręczono też 113 świadectw z czerwoną szarfą. Wśród najlepszych znaleźli się nawet uczniowie ze średnią ocen 6.0.

- Nie chcę was ani pouczać, ani mówić o wielu rzeczach, których trzeba unikać, żeby przeżyć te wakacje w sposób bardzo radosny. Chciałbym wam życzy jednej rzeczy - żeby udało wam się przebrnąć przez wakacje w sposób, w jaki sobie zaplanujecie i żebyście mogli najwięcej czasu spędzać ze swoimi rodzicami. Życzyłbym sobie, żebyście w tak dobrej kondycji i tak dobrych nastrojach jak dzisiaj przyszli do szkoły 2 września – powiedział dyrektor W. Minta.

Obecny na uroczystości Grzegorz Skorupski, zastępca burmistrza Gostynia chwalił poziom gostyńskiej „dwójki”. 

- Bardzo się cieszę, że jestem na zakończeniu roku szkolnego właśnie w tej szkole. Był to trudny rok dla oświaty, dla uczniów klas VIII również pełen napięcia, co będzie z ich egzaminami. Na szczęście wszystko zakończyło się pozytywnie – powiedział, życząc uczniom pozytywnych przygód, a nauczycielom odpoczynku od swoich podopiecznych.

Czytaj także: Elektroniczna ewidencja obecności. Do przedszkola "na kartę".

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!