Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pojazdy militarne na ulicach

› Aktualności ponad rok temu    10.07.2015
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wolontariusze - gazeciarze już dziś rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na rehabilitację rannych weteranówWolontariusze - gazeciarze już dziś rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na rehabilitację rannych weteranów fot. A. Twardowska

Już dzisiaj, tuż po godzinie 11.00, rozpoczęły się akcje, przybliżające nas do Strefy Militarnej 2015 (kliknij, aby poznać szczegóły).

Wszystko zaczęło się od rajdu pojazdów militarnych, które wyruszyły z terenu Zlotu i o godz. 11.15 pojawiły się w Dworku bł. Edmunda Bojanowskiego w Grabonogu.  Siostra Stanisława przybliżyła gościom historię tego miejsca i oprowadziła po obiektach. - Często ten dworek kojarzy się wyłącznie z muzeum. Dla nas, jako sióstr, jest to miejsce, gdzie urodził się Edmund Bojanowski, wielki literat, założyciel ochronek wiejskich i założyciel Zgromadzenia Sióstr Służebniczek - opowiadała. Uczestnicy Zlotu, spędzili tam pół godziny.

 

Następnie udali się w kierunku Piasków, zatrzymując się na rynku. Tam zainteresowanie było większe. Mieszkańcy wyrazili jednak żal, iż pojazdów mogłoby być więcej.

 

Największe grono zainteresowanych zjawiło się jednak na parkingu przed Bazyliką Świętogórską. Pojazdy budziły zaciekawienie zwłaszcza najmłodszych. Kolejny przystanek to parking przed szkołą muzyczną.

 

To zaledwie przedsmak tego, co wydarzy się w najbliższych godzinach i dniach. Jeśli ktoś z mieszkańców czuje niedosyt - zapraszamy do Podrzecza już o godz. 16.00.

 

 

Czytaj o darmowych Strefobusie! (klik)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!