Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Pojechali z prezentami do domu dziecka

› Społeczeństwo› Dla młodych ponad rok temu    5.07.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rowerzyści z Czachorowa dojeżdżają do Ronda BiznesuRowerzyści z Czachorowa dojeżdżają do Ronda Biznesu fot. A. Fajczyk

W Czachorowie trwa piknik, który zakończy VII Rodzinny Rajd Rowerowy. 20 mieszkańców tej wioski, których nie przeraziły ani upał, ani burzowe chmury na niebie, w tym roku wybrało się do Domu Dziecka. Wystartowali tuż po godz. 13.00. Tym razem trasa wiodła do Bodzewa przez Krajewice i Ziółkowo. Na miejscu uczestnicy rajdu wręczyli mieszkańcom placówki upominki: zabawki, ubranka i przybory szkolne. Podróżujący ugoszczeni zostali ciastem z kawą, herbatą i zimnymi napojami.

Dyrektor Karolina Dolata oprowadziła gości po budynku. Po powrocie do wioski, mieszkańcy Czachorowa urządzili sobie, przy świetlicy, biesiadę - z kiełbaskami z grilla, kawą, piwem.

Dotychczas mieszkańcy Czachorowa zwiedzili między innymi Golę, Stary Gostyń, Rokosowo, byli też w Ludwinowie w gospodarstwie agroturystycznym "Bajka".

Zobacz, co wydarzyło się dziś na wylocie drogi, prowadzącej z Gostynia do Kunowa i dlaczego burmistrz Gostynia wydał ponad 340 tysięcy złotych na zabawki?

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!