Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Aris
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Pokazali się na międzynarodowym festiwalu

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    19.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyńska grupa opowiadała o swoich działaniach na jednym z paneliGostyńska grupa opowiadała o swoich działaniach na jednym z paneli fot. D.Twardowski

Miłośnicy komiksu z Pracowni Komiksowej Biblioteki Publicznej w Gostyniu pojechali do Łodzi na Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier, by zaprezentować swoje działania i poszerzać wiedzę.

 

R E K L A M ABolsius Podstrona

Wyjazd zorganizowano w weekend (14-16 września). Na jednym z paneli grupa zaprezentowała swoje działania w Gostyniu. Mówiono m.in. o pracy nad wydaniem własnego komiksu, stworzeniu przenośnej czytelni komiksów czy komiksowych lekcjach w szkołach. Na festiwalu pojawił się również twórca komiksów z Gostynia - Wiktor Talaga. 

Zdobywamy nowe cenne doświadczenia w najlepszym krajowym towarzystwie, uczymy się, a także inspirujemy innych – podsumowuje wyjazd Przemysław Pawlak, dyrektor gostyńskiej biblioteki.

Czytaj: Zmiany dla czytelników biblioteki 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!