Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Pokłócili się na parkingu

› Aktualności ponad rok temu    13.04.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 4 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Co zrobić, kiedy parkomat w Gostyniu nie działa, parkujący nie może wydrukować biletu, a po godzinie za wycieraczką znajduje wezwanie do zapłaty? W takiej sytuacji znaleźli się kierowcy, którzy we wtorek, 7 kwietnia przed południem zostawili swoje samochody na parkingu przy ul. Tkackiej. - Próbowaliśmy chyba 10 razy wrzucić monetę do parkometru, aby wyciągnąć bilet i włożyć za szybę auta. (...) Upłynęła niecała godzina, zanim wróciliśmy. Wtedy zauważyliśmy, że kobieta kontrolująca parkingi chodzi sobie i wypisuje parkującym wezwania do zapłaty za kwotę 50 zł - opowiadała czytelniczka, dzwoniąca do redakcji. Jej mąż i kilku innych kierowców nie chcieli zapłacić. Wywiązała się kłótnia, użytkownicy samochodów poinformowali kontrolującą parkingi, że nieczynne jest również urządzenie przy ul. Kolejowej w Gostyniu, gdyż wcześniej tam parkowali. Kontrolująca z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej twierdziła inaczej. - Upierała się, że maszyny działają, bo sama je sprawdzała przy. Mąż zaproponował, aby podeszła do parkometru i spróbowała przy nas wrzucić monetę. Kilkanaście razy próbowała, wykłócała się jeszcze - mówiła interweniująca.

Jak skończyła się awantura? Czy wezwania do zapłaty anulowano? Co mogą zrobić parkujący, kiedy awaria dotyczy parkomatów w całym mieście? Czytaj w najbliższym "Życiu Gostynia"

 

Zobacz również dlaczego i gdzie w gostyńskich plantach położono sztuczną trawę?

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kikutek
ponad rok temu 4
drodzy czytelnicy ja bylam swiadkiem tej awantury pani upierala sie do upadlego najlepiej ukarac ludzi a dzien targowy to akurat sie udalo ale klienci tego parkingu tym razem sie zdenerwowali
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rady
ponad rok temu 3
dzisiaj znowu parkometr nie dzialal kolo whiski shop
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dario
ponad rok temu 2
W poznaniu taki problem jest rozwiązany. Na każdym automacie jest nr telefonu. Dzwoniła że automat jest uszkodzony i wówczas stoimy za darmo. Ważne by auto stojące bez paragonu było zgłoszone. Może pora pomyśleć nad podobnym rozwiązaniem!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bzyk
ponad rok temu 1
Jakiś czas temu poleciałem po drobne do sklepu jak wróciłem baba właśnie odchodziła i stwierdziła że nie trzeba było parkować. Odwołanie nic nie dało. W miarę możliwości staram się nie parkować na ich parkingach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji