Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Policjant z Gostynia okazał się najlepszy

› Z policji ponad rok temu    22.05.2019
Anna Twardowska
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Gostyń

Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn składających się z policjantów ruchu drogowego reprezentujących jednostki z Gostynia, Rawicza, Jarocina, Śremu i Środy Wlkp. Zawody były podzielone na część praktyczną i teoretyczną. Podsumowując wyniki - na najwyższym stopniu podium znalazł się sierż. szt. Piotr Struczak z WRD KPP w Gostyniu.

 

W piątek (17 maja) na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu odbył się Turniej Regionalny XXXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”. Do turnieju przystąpiło pięć Wydziałów Ruchu Drogowego z garnizonu wielkopolskiego. Z każdego wydziału wytypowanych zostało po trzech policjantów.

- W części teoretycznej wszyscy policjanci rozwiązywali dwa rodzaje testów, natomiast w części praktycznej uczestnicy prezentowali swoje umiejętności podczas kierowania ruchem drogowym na skrzyżowaniu ulic Poznańska – Europejska w Gostyniu – mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego gostyńskiej komendy.

Podsumowując konkurs, I miejsce uzyskał sierż. szt. Piotr Struczak z WRD KPP w Gostyniu, II miejsce asp. Karol Wawrzyniak z WRD KPP w Jarocinie, natomiast III miejsce przypadło st. sierż. Dariuszowi Patalasowi z WRD KPP Śremie. Komendant powiatowy policji w Gostyniu podinsp. Piotra Gorynia oraz wicestarosta gostyński Janusz Sikora wręczyli najlepszym policjantom puchary, dyplomy i pamiątkowe upominki.

Czytaj także: Powiat czuje się oszukany. Starosta chce wyjaśnień.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ T
11 miesięcy temu 5
Jest tam jeden prawdziwy z powolania drugi od lewej. Normalny czlowiek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zdrowe powietrze
ponad rok temu 4
Fajnie że takie konkursy są. Dobrze jak by jeszcze wzięli się za tych co palą śmieciami w piecach bo tak samo zabijają ta trucizna jak piraci na drogach. W Pogorzeli na Błoniu 14 palą bez przerwy sklejkami że stolarni i buazeria i są bezkarni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MO
ponad rok temu ocena: 0%  3
Za nieregulaminowy strój już na początku powinni być zdyskfalikowani!!!! Brawo do przełożonych za spostrzegawczość :) Mogli dorzucić konkurencję w jedzeniu i piciu darmowych hot-dogów i kawek!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
ponad rok temu ocena: 40%  2
Jeden krótki rękaw drugi długi, jeden z odznaka drugi bez, jeden z imiennikiem drugi bez... Dżentelmeni fantastycznie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wojtek
ponad rok temu ocena: 100%  1
Widzę koledzy po fachu się odzywają a pewnie sami nic nie lepsi hehe.