Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Policji unikał jak ognia. Przez pół roku

› Z policji ponad rok temu    5.03.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Prawda wyszła na jaw, kiedy pijany meżczyzna spowodował kolizję i próbował uciec z miejsca zdarzenia.

W niedzielę, o godz. 11.25, 37-letni kierowca samochodu renault scenic przejeżdżał przez Piaski, ul. Warszawską. Nie był ostrożny, nie zachował bezpiecznej odległości od auta, które jechało przed nim. W ten sposób doprowadził do tylnego zderzenia z fordem focusem.

Gdzie i dlaczego nastolatek podpalił petardy w kościele?

Poszkodowany postanowił wezwać policję, ale w tym czasie sprawca zdarzenia zaczął się awanturować, a ostatecznie próbował uciec z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez poszkodowanego. Podczas ustalania okoliczności zdarzenia przez policję okazało się, że kierowca renault (bez stałego miejsca zamieszkania, zameldowania) „za uszami” ma znacznie więcej, niż stłuczkę w Piaskach. Siedząc za kierownicą, był pijany. Wydmuchał do alkomatu ponad 2,5 promila alkoholu. Od kilku miesięcy był poszukiwany i dlatego unikał wymiaru sprawiedliwości.

- Od ponad pół roku, a dokładnie od 19 sierpnia ubiegłego roku, mężczyzna był na tak zwanym niepowrocie z przepustki. Nie stawiał się do odbycia kary w zakładzie karnym, w którym odsiadywał karę między innymi za jazdę w stanie nietrzeźwości - poinformował Sebastian Myszkiewcz, oficer prasowy KPP Gostyń.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!