Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Półkolonie muszą być!

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    26.02.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 9 / 89%
A A A
Uczestnicy półkolonii organizowanych przez sołectwo WycisłowoUczestnicy półkolonii organizowanych przez sołectwo Wycisłowo fot. A. Fajczyk

Dużym zaskoczeniem byłaby wiadomość, że sołectwo Wycisłowo nie organizuje w czasie ferii półkolonii dla najmłodszych mieszkańców gminy Borek. Ta forma wypoczynku stała się już tam tradycją. W tym roku półkolonie trwały od 16 do 20 lutego i wzięło w nich udział 36 dzieci z Jawor, Jeżewa, Wycisłowa, Koszkowa, Studzianny, Zalesia i Ustronia. Uczestnicy na pewno się nie nudzili - byli na gostyńskim lodowisku i basenie (także w Jarocinie). Mogli pograć w bowling i bilard. Zwiedzili Komendę Powiatową Policji w Gostyniu. Tam wysłuchali pogadanki z policjantem, dotyczącej bezpiecznych zabaw w czasie ferii. Dzieci poznały też namiastki pracy samorządowej, zwiedzając Urząd Miejski w Borku. Zakończenie półkolonii odbyło się w piątek, 20 lutego w szkole podstawowej w Borku. Uczestnicy dostali do dyspozycji salę zabaw i tam rywalizowali w konkurencjach sportowych, a później bawili się w tańcu.

+ 8 głosów: 9 (89%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mama
ponad rok temu 1
Półkolonie z panią Różą to najlepsza forma spędzania ferii,moja córka zawsze wraca zadowolona,a jezdzi juz 3 lata.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji