Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Polowe Spotkanie Plantatorów’

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    4.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Na polu Andrzeja Krusia na terenie gospodarstwa agroturystycznego „Zagroda u Szwagra” w Sowinach obyło się „Polowe Spotkanie Plantatorów”.

Zjawiło się około 130 osób z powiatów na których działa grupa: gostyńskiego, leszczyńskiego, śremskiego, krotoszyńskiego, rawickiego, pleszewskiego. Zebranych powitał Paweł Karolczak, prezes Spółdzielczej Grupy Producentów Owoców i Warzyw dla Przetwórstwa w Krobi. - Naszym gościem specjalnym jest doktor Irena Babik z Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach, nasza przyjaciółka w uprawie pomidorów. To na jej doświadczeniach otwarliśmy naszą produkcję rozsady w paletkach - powiedział Paweł Karolczak. Obecni na plantacji pomidorów, dowiedzieli się od właściciela, kiedy zasadził pomidory, jakie nawozy i opryski stosował. Plantatorzy z dużą uwagą przyglądali się uprawie i oceniali, jaki jest jej stan. - Plantacja wygląda bardzo ładnie, bo rośliny są silnie rozrośnięte, problemów pewnie, jak to bywa przy pomidorze będzie, ale na pierwszy rzut oka są bardzo dobre - oceniła aktualny stan plantacji doktor Irena Babik. (gabi)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!