Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Polska biega, więc Gostyń też

› kultura i rozrywka› aktualności ponad rok temu    4.05.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pierwszy w historii Gostynia bieg, w ramach akcji “POLSKA BIEGA”, odbędzie się 9 maja. Ta sportowa impreza rozpoczyna się i kończy obok basenu OSiR, przy ul. Starogostyńskiej.

Organizatorem akcji w naszym mieście jest Uczniowski Klub Sportowy Biskupianka, pod przewodnictwem Bogdana Paluszkiewicza. - Chcę rozbudzić w gostynianach chęć do zdrowego stylu życia, aby poczuli, jak to jest na zawodach dużej rangi. Im więcej ludzi przyjdzie, tym atmosfera będzie lepsza - mówi. Organizatorzy serdecznie zapraszają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu wszystkich, którzy nie chcą spędzać wolnego czasu przed telewizorem. Na trasie biegu mile widziane będą całe rodziny. Do pokonania przewidziano niewielki dystans, około 4,5 km. Trasa wygląda następująco: start i meta na parkingu przy krytej pływalni, kawałek drogą w stronę Starego Gostynia, później biegacze, koło hydroforni, skręcają do lasu. Tam duktem robią kółko, a następnie z powrotem kierują się na Stary Gostyń i wracają "asfaltem" do basenu. Wyznaczoną drogę można pokonać spacerkiem, marszem lub sprintem. Na zakończenie wszyscy otrzymają butelkę wody, dla 300 pierwszych uczestników przewidziano pamiątkowe medale i dyplomy. Na mecie każdy będzie mógł też spróbować pysznej grochówki. (AgFa)

Program imprezy:

14.40 - zbiórka przy krytej pływalni

14.50 - wspólna rozgrzewka

15.00 - start do biegu, marszu, spaceru

ok. 16.00 - wspólne zdjęcie i losowanie nagród

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!