Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Porządkują tereny w Łukaszewie

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    19.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kolejny etap działań przeprowadzono na zielonym terenie należącym do gminy w Łukaszewie, gmina Pogorzela. Przypomnijmy, że obiekt ten samorząd nieodpłatnie przejął od tamtejszej rolniczej spółdzielni produkcyjnej w ubiegłym roku.

Obecnie toczą się tam prace porządkowe. Zgodnie z informacjami, które w trakcie ostatniej komisji stałej rajców podał burmistrz Piotr Curyk, w Łukaszewie pojawi się boisko do siatkówki oraz plac zabaw dla dzieci. Pierwsze obiekty mają być umieszczone jeszcze w tym roku. - Do tej pory nie mieliśmy własnych terenów, ani obiektów w Łukaszewie. Teraz mamy możliwość zrobić tam coś większego. Na wszystkie urządzenia w tym roku być może nam nie wystarczy środków, ale przynajmniej jakieś elementy dla tamtych dzieci należy zamontować - dodał Piotr Curyk.(doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!