Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Poszukiwany listem gończym za niezapłaconą grzywnę. Doszły jeszcze narkotyki

› Z policji ponad rok temu    28.02.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. Życie Gostynia

Wpadł podczas kontroli drogowej. Oprócz kilkudniowej odsiadki za niezapłaconą grzywnę, grozi mu kara pozbawienia wolności za posiadanie amfetaminy.

Ekstremalna Droga Krzyżowa - czytaj

Wczoraj wieczorem, około godziny 23.35, w Gostyniu na ulicy Jana Pawła II, policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Fiat Uno. Jak się okazało, pasażerem pojazdu był 36-letni mężczyzna, poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu.

Akcja strażaków w Poniecu


Podczas przeszukania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli u niego woreczek strunowy z zawartością amfetaminy. Zatrzymany miał być doprowadzony do Zakładu Karnego w Rawiczu, jednak z uwagi na zażycie wcześniej przez niego substancji psychotropowej, decyzją lekarza dyżurnego gostyńskiego szpitala, został przetransportowany na oddział toksykologiczny jednego z poznańskich szpitali. Do zakładu karnego trafi dopiero wtedy, gdy pozwoli mu na to stan jego zdrowia. Wtedy również zostanie przedstawiony mu zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ 111
ponad rok temu ocena: 75%  1
Proszę linie ciągłe środek skrzyżowania i spacerek, co mnie obchodzi los narkomana.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji