Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Powalczą dla wojownika Mikołaja. W sobotę charytatywny turniej zbijaka Patronat

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    12.06.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotomontaż - arch. portalu

Już w najbliższą sobotę, od godz. 15.00, w Piaskach odbędzie się „III Charytatywny Turniej Zbijaka-2 ognie”. Organizatorzy będą zbierać środki na rzecz Mikołaja Talarczaka, który choruje na czterokończynowe porażenie mózgowe.

 

- Chyba każdy z nas zna historię tego małego wojownika. Przed chłopcem oraz rodzicami bardzo długa droga i wiele przeszkód do pokonania, ale już teraz możemy pomóc, by mimo wszystko było im troszeczkę lżej, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w wydarzeniu, by na twarzy Mikołaja codziennie towarzyszył uśmiech – mówią organizatorki.

Będzie dużo zabawy, uśmiechu i zdrowej rywalizacji. Turniejowi towarzyszyć będzie bardzo dużo atrakcji dla całych rodzin, a wpisowe w całości przekazane zostanie na zbiórkę publiczną.

Zgłoszonych jest 15 drużyn, ale można się jeszcze zapisywać. TUTAJ informacje na bieżąco.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców, tych dużych i małych. Będzie dużo atrakcji, fajnej pozytywnej rywalizacji oraz świetnej zabawy. A co najważniejsze - bawimy się jak dzieci, z dziećmi i dla dziecka - naszego Mikołaja – mówi Małgorzata Stachowiak, współorganizatorka.

Więcej informacji pod nr telefonów: 695 040 666 lub 661 252 232.

Tak "zbijali się" w ubiegłym roku dla Antosi - KLIK. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!