Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Powstaje chodnik, są utrudnienia

› Gospodarka› Inwestycje ponad rok temu    20.11.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Budowa chodnika przy ul. Wrocławskiej w GostyniuBudowa chodnika przy ul. Wrocławskiej w Gostyniu fot. A. Fajczyk

Przy ul. Wrocławskiej w Gostyniu trwa budowa chodnika. Poruszający się tą drogą kierowcy, w czasie realizacji inwestycji, mogą napotkać na utrudnienia w ruchu. Nowy ciąg dla pieszych budowany jest na długości ponad 200 metrów - od Komendy Powiatowej Policji, w kierunku przedszkola.

W ramach inwestycji powstanie chodnik z kostki betonowej, ustawione będą także krawężniki betonowe. Wyregulowane zostaną też studzienki. Jak zapowiada inwestor, którym jest gmina Gostyń, z nowego chodnika będzie można skorzystać prawdopodobnie jeszcze w listopadzie 2018 roku.

Zadanie na zlecenie gminy Gostyń realizuje brukarska firma „Wit-Bud” z Gostynia. Wykonanie ma kosztować blisko 125 tys. zł.

W 2017 roku, po lewej stronie ul. Wrocławskiej (patrząc od strony miasta) wybudowany został nowy chodnik na długości blisko 200 metrów, prowadzący od skrzyżowania z ul. Energetyka do Powiatowej Komendy Policji w Gostyniu. Obecne prace można potraktować, jako kolejny etap zadania.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ myncia
  ponad rok temu 2
  A przy cmentarzu kiedy bedzie chodnik i na drugiej stronie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Odp
  ponad rok temu 1
  Nigdy. Ile razy jeszcze mam ci to powtarzać