Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pożegnał się z „prawkiem” i zapłacił za pośpiech

› Z policji ponad rok temu    29.08.2018
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. KPP Gostyń

Policjanci z gostyńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 34-letniemu mieszkańcowi powiatu gostyńskiego. Mężczyzna w Gostyniu na ul. Nad Kanią przekroczył dozwoloną prędkość o 55 km/h.

 

W poniedziałek, 27 sierpnia, o godz. 19.30 na ulicy Nad Kanią policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zatrzymali do kontroli drogowej samochód renault megane. Powodem kontroli była zbyt szybka jazda kierowcy. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h, mężczyzna jechał aż 95 km/h.

Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym kredytowanym 400 zł. Otrzymał też 10 punktów karnych i stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Czytaj także: Inspektorzy mogą być częstszymi gośćmi w tych dwóch miejscach.

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gnom
ponad rok temu ocena: 100%  1
Uważam, że ograniczenie do 40km/h na ulicy nad kanią jest nieuzasadnione w mojej ocenie.Prosta droga, szerokie chodniki, mieszkańcy maja własne wjazdy na posesję. O ile mi wiadomo brak wypadków za skutkiem śmiertelnym i większych kolizji. Ale może to właśnie zasługa ograniczenia? Wątpię w to. Rozumiem ograniczenia na skrzyżowaniach z tą ulicą ale i tak tak każdy zwalnia i wie jak jechać ponieważ są inne znaki. 50km/h nie popsułoby w mion mniemaniu bezpieczeństwa na tej ulicy. Może jak będzie obwodnica Gostynia to coś się rozwiąże, a tak to przejazd przez cały Gostyń nie należy do przyjemnych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji