Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Pozytywnie do życia i ludzi

› Społeczeństwo ponad rok temu    9.03.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Józefa Biderman z Goli w mijającym tygodniu skończyła 102 lataGostyń. Józefa Biderman z Goli w mijającym tygodniu skończyła 102 lata fot. Urząd Miejski w Gostyniu

Wyjątkowe urodziny 7 marca obchodziła pani Józefa Biderman z Goli. Skończyła 102 lata. Jubilatkę z życzeniami i bukietem kwiatów odwiedzili zastępca burmistrza Gostynia Grzegorz Skorupski i przewodniczący Rady Miejskiej w Gostyniu Mirosław Żywicki.

Józefa Biderman z domu Olejniczak urodziła się 7 marca 1917 roku w Brzeziu. Rodzicami jubilatki byli Józef Olejniczak i Agnieszka Olejniczak, z domu Figielek. 6 czerwca 1936 roku solenizantka wyszła za mąż za Jana Bidermana z Brzezia. Po wybuchu wojny mąż pani Józefy został wcielony do wojska, a ona wraz z dziećmi i matką zostali wywiezieni do Niemiec. Po wojnie państwo Biderman kupili dom w Goli.

Jan Biderman pracował w gostyńskiej cegielni, a pani Józefa zajęła się domem i wychowywaniem 3 dzieci – 2 synów i córki. Mąż pani Józefy zmarł w 1976 roku. Pomimo ciężkich chwil, jakich jubilatka doświadczyła w życiu, uśmiech nie znika z jej twarzy. Jej receptą na długowieczność jest pozytywne podejście do życia i ludzi.

Pani Józefa nie jest pierwszą mieszkanką gostyńskiej gminy, która w tym roku obchodziła tak niezwykłe urodziny:

TUTAJ CZYTAJ o Antonim Mostowym

PANI Antonina Ignaszewska skończyła 103 lata - KLIK

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!