Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Prawie wszyscy na niego głosowali

› Społeczeństwo ponad rok temu    19.02.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rębowo. Wybory sołeckie na terenie gminy Piaski dobiegają końca. Już w kilku sołectwach doszło do zmiany władz wioski. Rębowo jest jednym z nichRębowo. Wybory sołeckie na terenie gminy Piaski dobiegają końca. Już w kilku sołectwach doszło do zmiany władz wioski. Rębowo jest jednym z nich fot. Gmina Piaski

Niemal 100 procentowe poparcie otrzymał nowy sołtys Rębowa, Jarosław Jańczak (37 l.). Był jedynym kandydatem po rezygnacji Małgorzaty Wawrzyniak, dotychczasowej sołtys. Pełniła ona swoją funkcję przez 1,5 kadencji po śmierci Mariana Furmana.

W wyborach sołeckich uprawnionych do głosowania było ponad 190 mieszkańców, na zebraniu wiejskim zjawiło się jedynie 37 osób. Do rady sołeckiej weszli: Dariusz Andrzejczak, Juliusz Gościański, Konrad Michalski, Filip Michalski i Rafał Żalik.

Śmieci na pewno podrożeją

Mieszkańcy gostyńskiego osiedla zaufali sdotychczasowemu przewodniczącemu Rady Osiedla Pożegowo - KLIK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!