Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Prezes na ławce. Trener na trybunach. Futsal Gostyń dalej wygrywa

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 7 miesięcy temu    24.11.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Futsal Gostyń - KKF Automobile Konin 8 : 3Futsal Gostyń - KKF Automobile Konin 8 : 3 fot. S. Hajduk

Futsal Gostyń na fali. Taki wniosek można wysnuć po trzecim z rzędu zwycięstwie zespołu z Gostynia. W sobotę Futsal Gostyń pokonał 8 : 3 KKF Automobile Konin. 

W meczu IV kolejki II ligi futsalu gostyńską drużynę poprowadził Dariusz Łagoda. – Po meczu z Jurandem Koziegłowy, przez kontrowersyjne decyzje sędziów, nasz trener został odsunięty od prowadzenia zespołu w dwóch najbliższych meczach. Posiadam uprawnienia trenerskie, więc nie było problemu z zastąpieniem Mateusza Matysiaka na ławce. Trener był z nami na trybunach i podpowiedzi się pojawiały – wyjaśnił sytuację Dariusz Łagoda. Gospodarze dobrze radzili sobie w sobotnim pojedynku, choć pierwsi bramkę zdobyli goście. Futsal Gostyń po golach Roberta Przewoźnego i Bartłomieja Staryczenki wyszedł na prowadzenie już przed przerwą, a w drugiej odsłonie pojedynku zbudował bezpieczną przewagę. Goście zbliżyli się na trzy bramki, ale po udanym finiszu Futsal Gostyń wygrał 8 : 3. - Cieszymy się z trzech punktów. Zagraliśmy bardzo dobry mecz. W niektórych momentach zagraliśmy perfekcyjnie. To, co powtarzaliśmy na treningach, dzisiaj bardzo dobrze funkcjonowało. Pokonaliśmy doświadczony zespół z Konina, który chce się włączyć do walki o wyższy poziom rozgrywek. Jesteśmy na fali. Odnieśliśmy trzecie z rzędu zwycięstwo. Na treningach utrwalamy schematy, które później mają wyjść w meczu. Dzisiaj w dużym procencie udało się je powtórzyć w meczu. Jesteśmy już z sobą jakiś czas i widać coraz lepsze zgranie. Przed tygodniem stoczyliśmy zacięty mecz. Wygrana z Jurandem Koziegłowy dodała nam skrzydeł - powiedział po meczu prezes Futsalu Gostyń, który w sobotę wcielił się rolę trenera. 

Ekstraligowiec zatrzymał KA 4 resPect. 

Futsal Gostyń – KKF Automobile Konin 8 : 3 (2 : 1)
0 : 1 – Mateusz Mroziński (2’)
1 : 1 – Robert Przewoźny (8’)
2 : 1 – Bartłomiej Staryczenko (19’)
3 : 1 – Bartłomiej Staryczenko (22’)
4 : 1 – Robert Przewoźny (25’)
5 : 1 – Tomasz Majchrzak (30’)
6 : 1 – Damian Bujak (33’)
6 : 2 – Przemysław Skibiszewski (34’)
6 : 3 – Mateusz Zaborski (39’)
7 : 3 – Tomasz Nojman (40’)
8 : 3 – Sławomir Kuzia (40’)
Futsal Gostyń: A. Twardowski – Majchrzak, Staryczenko, Czajka, Przewoźny, Kąkolewicz, Nojman, Pawlaczyk, Kuzia, Seiffert, Bujak i Wolsztyniak (br.)
 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!