Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Prezes z końcem roku odchodzi. Następca poszukiwany

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    27.11.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. Nowy prezes musie mieć wizję działania i plan promowania jednostkiKrobia. Nowy prezes musie mieć wizję działania i plan promowania jednostki fot. Fotomontaż - Bogdan Bujak, Zbigniew Pacanowski

Po 6 latach pracy z kierowniczego stanowiska w Spółdzielni Socjalnej ECOSS w Krobi odchodzi Dawid Danek. W związku z tym jednostka poszukuje następcy dotychczasowego prezesa. Aplikacje można składać do 4 grudnia osobiście w biurze spółdzielni przy ul. Powstańców Wlkp. 30 w Krobi lub pocztą na adres: Spółdzielnia Socjalna ECOSS, ul. Miejsko-Górecka 25, 63-840 Krobia.

Zgodnie z postawionymi przed kandydatami wymaganiami przyszły prezes musi, oprócz m.in. wyższego wykształcenia i przynajmniej 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku charakteryzować się także wiedzą z zakresu działalności spółdzielni, mieć wizję kierowania jednostką czy posiadać plan promowania usług świadczonych przez „ECOSS”.

Kompetencje każdego z kandydatów, który przejdzie formalne „sito” rekrutacyjne zostaną dodatkowo sprawdzone podczas rozmów kwalifikacyjnych. W przypadku wyłonienie nowego menadżera w pierwszym naborze pracę dane osoba obejmie od 1 stycznia 2020 r.

Przeczytaj również: o czystkach w spółdzielnie mleczarskiej

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Szef
8 miesięcy temu ocena: 0%  3
Idiotyczny wymóg wyższe wykształcenie !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ping pong
8 miesięcy temu 2
Nieuku! Trzeba było się uczyć a nie leniuchować, wtedy nie byłby to "idiotyczny wymóg"
~ Na prezesów
8 miesięcy temu ocena: 0%  1
Tych panów z gminy co wczoraj odebrali nową drogę w Chwalkowie strasznie źle wykonaną robotę też można odebrać. Same żeby.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji