Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Przed nami ekstremalna niedziela

› Sport i rekreacja ponad rok temu    16.05.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ubiegłoroczna edycja imprezy Ubiegłoroczna edycja imprezy  fot. A. Twardowska

Już w najbliższą niedzielę, 19 maja, w Pępowie kolejna edycja olbrzymiej imprezy sportowej, a w zasadzie biegu z przeszkodami - Runaway.

 

- To ekstremalne wyzwanie dla każdego z uczestników biorących udział w evencie. Pokonywanie starannie opracowanych oraz perfekcyjnie wykonanych przeszkód ocr pomoże pokonać swoje słabości oraz daje wiele satysfakcji z przeżycia niezapomnianych chwil. Najważniejsza jednak dla teamu organizatorów jest satysfakcja, jaką widać na twarzach uczestników – mówią o imprezie organizatorzy.

W tym roku samorząd gminy Pępowo postanowił silnie wesprzeć inicjatywę, przeznaczając na ten cel 20 tysięcy złotych. Radni poparli pomysł twierdząc, że dla gminy to reklama na cały kraj. Na starcie staną zawodnicy z całej Polski. Wieczorem odbędzie się koncert discopolowego zespołu Skaner.

Program: 

godz. 10.00 start kategorii Elite
godz. 14.00 start Runaway Junior
godz. 19.00 koncert gwiazdy wieczoru - zespołu Skaner 

Tak było w ubiegłym roku - zobacz ZDJĘCIA. 

Czytaj także: co z kąpielami na Cegielni? 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!