Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Przed przyjęciem do klubu czekały ich jeszcze trzy próby

› Kultura i Rozrywka 7 miesięcy temu    14.11.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Piaski. Ostateczny test czekał nowych klubowiczów zanim z dumą mogli przywidziać motocyklowe szaty bractwaPiaski. Ostateczny test czekał nowych klubowiczów zanim z dumą mogli przywidziać motocyklowe szaty bractwa fot. Fotomontaż - Bogdan Bujak

Po tegorocznym akcesie nowych członków już ponad pół setki motocyklistów liczy klub „Wolni Jeźdźcy Piaski”. Osoba chcąca wstąpić w szeregi braci musi przejść roczny okres próbny, cechować się nieposzlakowaną opinią wśród kolegów i koleżanek, a u niech nie liczy, że będzie miała „fory” dzięki „wypasionemu” motocyklowi - to nie mam żadnego znaczenia.

Robią kawał dobrej roboty. To jest po prostu zaszczyt być wśród nich. Jeśli tylko mam czas, to jestem zachwycony, że mogę z nimi wyjechać, uczestniczyć w jakiś imprezach. A powiem, że widok radości i uśmiechu na twarzach dzieci to jest coś bezcennego – mówi Andrzej Wolsztyniak z Bodzewa, jeden z nowo przyjętych w tym roku do klubu.

Aby jednak przywdziać kamizelkę z charakterystycznym logiem „Jeźdźców”, aspirujący do członkostwa musiał przejść ostatni test. W tym roku na zakończeniu sezonu, w sobotę, 9 listopada w piaskowskim „strażaku” zebrał się cały klub, by ocenić stan przygotowania „kotów”. 

Więcej czytaj w przyszłotygodniowym wydaniu "Życia Gostynia".

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Gnom
  7 miesięcy temu 2
  Znam gości z kluby, fajni ludzie często ich widzę na zlotach. Lubią się bawić. Jednak po co ksiądz Jarosław? Widziałem wójta z Piasków ok na Jego terenie działają i fajnie że wpadł z wizytą. Ale klecha do kościoła nie na imprezę klubową. Oczywiście to moje prywatne zdanie. Pozdrawiam Wolnych Jeźdźców.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wj
  7 miesięcy temu 1
  Wszystko ok fajna imprezka ale media są zbedne
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji