Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Przemycali autorską muzykę. Do tej pory nagrali dwie i pół płyty

› Kultura i Rozrywka› Relacje ponad rok temu    2.12.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Święta Góra. Publiczności szczególnie przypadły do gustu muzyczne interpretacje piosenek z repertuaru kapeli Stare Dobre Małżeństwo, które wykonali Katarzyna i Nikodem Jacuk oraz Adrian BiałekŚwięta Góra. Publiczności szczególnie przypadły do gustu muzyczne interpretacje piosenek z repertuaru kapeli Stare Dobre Małżeństwo, które wykonali Katarzyna i Nikodem Jacuk oraz Adrian Białek fot. Bogdan Bujak

Od kilku dobrych lat Święta Góra, oprócz mekki muzyki oratoryjnej jest także ostoją dla poezji śpiewanej. Dzięki Świętogórskim Spotkaniom w Krainie Łagodności zespoły, w rodzaju „Ponad Chmurami”, który wystąpił w sobotni wieczór mogą liczyć na stałe grono odbiorców. I na to, że, jak mówił Nikodem T. Jacuk, stanowiący „jedną trzecią” kapeli publice spodoba się przemycona przez nich, pośród utworów Bułata Okudżawy czy Leonarda Cohena, autorska muzyka.

- Z Kasią naszą drogę muzyczną rozpoczęliśmy pięć lat temu. Wykonywaliśmy bardzo różne utwory. Do tej pory nagraliśmy dwie i pół płyty - zdradził początki swojej drogi muzycznej muzyk, występujący na scenie m.in. z żoną.

W połowie grudnia wyjdzie płyta z kolędami w wykonaniu „Ponad Chmurami”, a 8 marca przyszłego roku będziemy mogli usłyszeć krążek z autorskimi kawałkami kapeli. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!