R E K L A M AA1 - Gazeta online

Przespali początek spotkania

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 26 dni temu    27.09.2020
komentarzy 9 ocen 0 / 0%

Siódmej porażki w sezonie doznała Pinsel-Peter Krobianka Krobianka Krobia. O sobotniej przegranej w Międzychodzie zadecydował początek spotkania. Warta po 21. minutach prowadziła 2 : 0.

R E K L A M ABolsius

Przed sobotnim spotkaniem trenerowi Dariuszowi Wiśniewiczowi wypadło dwóch kolejnych zawodników do gry. Na treningu urazu doznał Jędrzej Gembiak, a tuż przed wyjazdem okazało się, że trener nie będzie też mógł skorzystać z usług Marcina Masełkowskiego. - Plan na to spotkanie posypał nam się z chwilą absencji Marcina - powiedział trener Pinsel-Peter Krobianki. Gospodarze objęli prowadzenie w 2. minucie. Goście wprowadzali piłkę rzutem z autu. Stracili ją i gospodarze wyprowadzili szybką akcję, którą wykończył Jędrzej Drame. Ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę dla Warty w 21. minucie. Goście najlepsze okazje na zmniejszenie strat mieli w pierwszym kwadransie drugiej połowy. Po stałym fragmencie gry strzelał Kacper Brodziak. Golkiper Warty doskonale zachował się w tej trudnej sytuacji. W 60. minucie przed szansą zdobycia bramki stanął powracający po kontuzji Joachim Knapp. Pomocnik Krobianki przegrał pojedynek z bramkarzem Warty. Chwilę później bramkę dla Warty z rzutu wolnego zdobył Dominik Kowalik, a w 69. minucie "honor gości uratował" Jakub Chaliszewski. - Warta była zespołem lepszym, dojrzalszym. Wygrała to spotkanie w dwadzieścia minut. Możemy tylko żałować, że w tak łatwy sposób straciliśmy gola, który ustawił cały pojedynek. Nawet, gdy przegrywaliśmy 0 : 3, walczyliśmy o zmianę wyniku i za taką postawę chłopakom dziękuję - podsumował trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia. Na drugą połowę meczu z Wartą Międzychód nie wyszedł Tomasz Szumny, którego zastąpił Jędrzej Knapp. - Tomka "pociągnęła dwójka" i musiał zakończyć ten pojedynek. Zobaczymy na ile jest to głęboki uraz - powiedział trener Dariusz Wiśniewicz.

Piast rozbity u siebie przez młodzież AP Reissa.

Warta Międzychód - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 : 1 (2 : 0)
1 : 0 - Jędrzej Drame (2')
2 : 0 - Jędrzej Drame (21')
3 : 0 - Dominik Kowalik (63')
3 : 1 - Jakub Chwaliszewski (69')
Pinsel-Peter Krobianka: Banaszak - Brodziak, Szumny (46' Jędrzej Knapp), Pospiech, Kokot, Kaczmarek, Szpurka, Sarbinowski (70' Tonkiewicz), Urbański (85' Szymanowski), Joachim Knapp (85' Maleszka), Chwaliszewski