Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Przy okazji zawodów wysprzątali las

› Społeczeństwo ponad rok temu    11.08.2015
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Po zmaganiach przyszedł czas na posiłekPo zmaganiach przyszedł czas na posiłek fot. Bogdan Bujak

Różnorodne zadania mieli do wykonania młodzi adepci sztuki gaszenia pożarów podczas V Gminnego Rajdu Terenowego Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP odbywającego się w lesie w Karcu.

Na wyznaczonym obszarze czekały na drużyny „stacje”, gdzie członkowie musieli wykonać określone zadanie. Za każde otrzymywali punkty do ogólnej klasyfikacji.

W zadaniach chodziło przede wszystkim, aby przyszli strażacy nauczyli się ze sobą współpracować. Wszystko odbywało się w miłej i koleżeńskiej atmosferze, którą zwieńczył wspólny posiłek po wyczerpujących zmaganiach.

Na zawodach pojawił się burmistrz Sebastian Czwojda, który oprócz nagród za wygraną w ogólnej klasyfikacji wręczył również Puchar Burmistrza Krobi za konkurencję „Pierwsza pomoc”. Rajd zakończył druh Paweł Duda, naczelnik OSP w Krobi słowami... połajanki za niemalże całkowity brak musztry w trakcie zmagań.

Przy okazji rajdu młodzi strażacy oczyścili las z kilkudziesięciu kilogramów odpadów, które zalegały w różnych miejscach.

W zawodach brało udział 12 zastępów młodzieżowych OSP. W ogólnej klasyfikacji zwyciężyła drużyna OSP Domachowo.

Uczestniczy V Gminnego Rajdu Terenowego MDP:

OSP Krobia I i II

OSP Gogolewo I i II

OSP Pudliszki I i II

OSP Stara Krobia I i II

OSP Pawłowice I i II

OSP Domachowo

OSP Sułkowice

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!