Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Przychodzę tutaj i czuję się posłanym przez Pana Boga

› Społeczeństwo› Religia ponad rok temu    3.07.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 4 / 100%
A A A
Krobia. Biskupianie przywitali nowego proboszcza chlebemKrobia. Biskupianie przywitali nowego proboszcza chlebem fot. Bogdan Bujak

- Przyjmijcie go z otwartym sercem – te słowa księdza proboszcza Krzysztofa Szymendery, dziekana dekanatu krobskiego wybrzmiały w drugi dzień lipca w murach krobskiego kościoła parafialnego.

Były one cześcią wprowadzenia do wspólnoty parafialnej nowego zarządcy parafii pod wezwaniem św. Mikołaja w Krobi, księdza kanonika Sławomira Grośtego.

Z dniem 1 lipca ksiądz arcybiskup Stanisław Gądecki zdecydował się powierzyć tutejszą parafię duszpasterskiej pieczy byłego proboszcza parafii pod wezwaniem św. Andrzeja Apostoła w Brodach Poznańskich.

– Dziękuję księdzu arcybiskupowi, że mi zaufał i przysłał mnie tu, do tej wspólnoty – powiedział ksiądz Sławomir Grośty, który przyrzekł, że m.in. będzie pełnił obowiązki proboszcza z całą starannością oraz zarówno w słowie, jak i postępowaniu pozostanie wierny wierze katolickiej.

Dokładną relację z uroczystości znajdziesz we wtorkowym wydaniu "Życia Gostynia".

Czytaj także: o muzycznym rozpoczęciu lata i konkursie na Najlepszego Maturzystę Roku 2017

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ myśliwy
  ponad rok temu ocena: 80%  2
  witamy w gronie myśliwych Darz Bór.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ MYSLIWY?
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  TEZ..ALE PRZEDE WSZYSKTIM SUPER KAPLAN...SZANUJCIE GO..