Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Przygotowują parking i drogę pożarową

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    9.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dobiegają końca prace modernizacyjno-budowlane, jakie obecnie są prowadzone przy budynku nowej hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.

Roboty wiążą się z budową drogi pożarowej obiektu oraz parkingu. - W planie zagospodarowania przestrzennego tego terenu został zlikwidowany plac manewrowy, który znajdował się za nowym budynkiem hali sportowej. W jego miejsce zaprojektowano nową drogę przeciwpożarową, która znajduje się bezpośrednio przed wejściem do budynku hali - informuje Maciej Kaźmierczak, naczelnik wydziału zarządzania i inwestycji w Starostwie Powiatowym w Gostyniu. Nie powstanie też parking, zaplanowany pierwotnie w bezpośrednim sąsiedztwie przychodni przy ul. Wrocławskiej, który miał być położony jeszcze na terenie boiska szkolnego. Przeniesiono go natomiast w miejsce między ośrodkiem zdrowia a budynkiem apteki. Parking nadal będzie służył placówce oświaty. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, zostanie także wymieniona nawierzchnia asfaltowa, która znajduje się już na samym dziedzińcu szkoły. Roboty mają zakończyć się do 15 sierpnia. Więcej w jutrzejszym "Życiu Gostynia" (AgFa)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!