Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Przyjmą do pracy prawie 300 osób

› Gospodarka› Praca i szkolenia ponad rok temu    29.08.2015
komentarzy 8 ocen 7 / 71%
A A A
Prezes MAHLE Polska, Andreas Kosicki, poinformował o planowanej rozbudowie podczas konferencji prasowejPrezes MAHLE Polska, Andreas Kosicki, poinformował o planowanej rozbudowie podczas konferencji prasowej fot. Marta Popławska / www.krotoszynska.pl

Już za kilka tygodni ma ruszyć budowa nowej hali produkcyjnej. Na czterech liniach technologicznych będą powstawały tłoki stalowe, a na jednej – aluminiowe. Do pracy ma zostać zatrudnionych około 250-300 osób.

Niestety, nie w Gostyniu, tylko w Krotoszynie. To tam rozbudowuje się firma Mahle.

Nowa hala ma mieć 47 x 178 metrów, a pierwsze wyprodukowane w niej tłoki do odbiorców trafią już w czerwcu przyszłego roku.

– Mamy dwie oferty z Mahle i 4 września będą organizowane dwie giełdy pracy na stanowiska operatora maszyn odlewniczych lub operatora maszyn dla osób zarejestrowanych w krotoszyńskim urzędzie pracy – informuje Agnieszka Kłopocka, pośredniczka pracy z PUP w Krotoszynie. – Jeżeli przyjdzie ktoś spoza urzędu, to oczywiście też udzielimy informacji, że takie oferty są i zawsze można złożyć podanie do firmy – dodaje pracownica „pośredniaka”.

Na razie poszukiwanych jest około 50 osób.

W firmie trwa również rekrutacja uczniów do klas praktycznej nauki w zawodach operator maszyn i urządzeń odlewniczych oraz operator obrabiarek skrawających.


Obecnie, jak podają media, w Mahle pracuje ok. 3 tysięcy osób i jest to największy pracodawca w powiecie krotoszyńskim.

Szczegóły:

http://www.jobs.mahle.com/poland/pl/

http://www.pupkrotoszyn.pl/

+ 5 głosów: 7 (71%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Tomek
ponad rok temu 8
Duży plus dla MAHLE !! Dzięki tej firmie bezrobocie spadnie tam pewnie do zera.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ax
ponad rok temu 7
Nie narzekajcie w Rawiczu o żadnej "strefie przemysłowej" nie ma nawet mowy :////
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
ponad rok temu 6
co ty mówisz - jest strefa jednej firmy..
~ modry
ponad rok temu ocena: 67%  5
Do Marii-zobacz ile jest propozycji pracy w PUP w Gostyniu a chetnych od dawna brak.Nasze firmy budowlane musza juz zatrudniac Ukraincow.Po co nasi maja pracowac-obadki maj darmowe na ul. Witosa,bony zywnosciowe w Tesco,Pieniazki z pomocy spolecznej,niekiedy cos z darow,troche sie uzebra na ulicy.Coz wiecej potrzeba osobom majacym obie lewe raczki ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ juzek z brzuzek
ponad rok temu 4
To niestety prawda. Zaopatruję "budowlankę" i wszyscy moi klienci narzekają na brak rąk do pracy. I mało kto już teraz proponuje 10-12 zł, zazwyczaj jest to więcej. Podstawowa bolączka to brak wykwalifikowanych fachowców. Na bezrobociu obecnie zostali tylko wiecznie bezrobotni i alkoholicy.
~ maria
ponad rok temu ocena: 0%  3
brawo tylko klaskac,nowe miejsca pracy i to jeszcze ile a gostyń co....strefa na czachorowie kilka lat i zadnej nowej firmy .porazka kompletna
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a
ponad rok temu 2
Filtron to obóz pracy.
~ on
ponad rok temu ocena: 50%  1
A to sie rozbudowuje firma ktora jest tam. A u nas Filtron sie rozbudowuje Convert tez nie mowię ze na Malewie firma Kaczmarek także buduje nową halę.