Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Publiczność była zachwycona występem finalisty Mam Talent

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    12.03.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Publiczność była zachwycona, gdy artysta schodził do odbiorców ze sceny, spotykał się twarzą w twarz, udostępniał mikrofon do zaśpiewania znanego utworu czy prosił do tańca. Publiczność była zachwycona, gdy artysta schodził do odbiorców ze sceny, spotykał się twarzą w twarz, udostępniał mikrofon do zaśpiewania znanego utworu czy prosił do tańca.  fot. GOK Pępowo

Dzień Kobiet i Mężczyzn GOK Pępowo obchodził w klimacie muzycznym. W sobotę (9 marca) na scenie wystąpił Alexander Martinez – finalista „Mam Talent”.

 

Artysta wykonał najwspanialsze piosenki z lat 70., 80., a także hity współczesne. W przerwie występu na scenę wkroczyły dziewczyny z krobskiego kabaretu ,,Na fali” z programem ,,Czy wyście durch pogłupieli”.

- Przez kwadrans trwania spektaklu cała sala płakała ze śmiechu, nie było chwili, by audytorium się wyciszyło – mówią organizatorzy spotkania.

W dalszej części występu Martineza, artysta wręczył wybranej przez siebie słuchaczce, wykonując dla niej przepiękną romantyczną piosenkę Lionela Richiego ,,Hello”. Wokalista także zadedykował jeden utwór Ewie Wojciechowskiej z galerii kwiatów, która wspaniale przystroiła GOK-owską scenę. Publiczność była zachwycona, gdy artysta schodził do odbiorców ze sceny, spotykał się twarzą w twarz, udostępniał mikrofon do zaśpiewania znanego utworu czy prosił do tańca.

- Słuchacze byli tak zaangażowani, że nie chcieli pożegnać się z wykonawcą. Podchwytywali nucone przez niego piosenki, aż w końcu Martinez, zaskoczony umiejętnościami wokalnymi publiczności powiedział w żartach: chyba ja tu jestem niepotrzebny - relacjonuje Leszek Żelazny, dyrektor GOK.

Czytaj także: Mieszkańcy pomogli zorganizować imprezę. Zaczęło się od posta na portalu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!