Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

PZPN przedłużył zawieszenie rozgrywek

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    20.03.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Wielkopolski Związek Piłki Nożnej

Dzisiaj na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej ukazała się informacja o przedłużeniu zawieszenia okresu rozgrywek piłkarskich do 26 kwietnia włącznie. 

W związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, federacja będzie informować niezwłocznie po ich podjęciu.

Coraz więcej osób poddanych kwarantannie.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kkk
3 miesiące temu 1
Czyli koniec też naszej lokalnej piłki tej wiosny...☹️
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji