Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Reiss Cup 2019 nadchodzi!

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    9.11.2019
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. AP Reissa

Już w listopadzie startuje 9 edycja największego cyklu turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce. Reiss Cup organizowany przez Akademie Piłkarską Reissa oraz Fundację Piotra Reissa to pomysł, który daje okazję młodym zawodnikom sprawdzenia się na tle swoich rówieśników, pozwala zintegrować środowisko piłkarskie i propaguje zdrowy styl życia wśród życia.
W tym roku rywalizacja będzie trwać od 16 listopada do 14 grudnia w aż 12 miejscowościach w całej Polsce. Gospodarzami tegorocznej edycji będą: Gostyń, Rokietnica, Kórnik, Pniewy, Konin, Trzcianka, Krotoszyn, Poznań, Kiszkowo, Rychwał, Pleszew, Wieleń.
„Z roku na rok poziom rozgrywek oraz ich prestiż rośnie. Staramy się podnosić poprzeczkę, co powoli nie jest już tak łatwe, ciągle mamy jednak wiele radości i zapału w tworzeniu Reiss Cup. Dla nas i dla dzieci to długo wyczekiwane święto, które niejako podsumowuje cały rok naszej pracy!” - dodaje Piotr Reiss ambasador akademii.
Każda edycja Turnieju Reiss Cup to duża dawka sportowych emocji, zdrowa rywalizacja, mnóstwo strzelonych bramek oraz głośny doping kibiców. Zawody to także świetna zabawa dla całej rodziny. Na wszystkich uczestników, ich rodzin, okolicznych mieszkańców oraz przybyłych gości czekają m.in. gry, zabawy i konkursy.
W Gostyniu turniej odbędzie się 16 i 17 listopada w hali przy zespole szkół ogólnokształcących, mieszczącej się na ul. Wrocławskiej 1.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na trybuny i do gorącego dopingowania podczas tegorocznego Reiss Cup!

Sensacja w Chwałkowie! KA 4 resPect wyeliminował lidera pierwszej ligi.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jan
8 miesięcy temu 1
Żeby te turnieje wylawialy talenty, a nie do nabija i kasy właścicielowi akademi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji