Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Remis Lwa na kilka dni przed ligą [FOTO]

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    28.07.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Agro-Tom Lew - Polonia II Środa Wlkp. 4 : 4Agro-Tom Lew - Polonia II Środa Wlkp. 4 : 4 fot. S. Hajduk

Osiem goli zobaczyli kibice w ostatnim sparingu Agro-Tom Lwa. Drużyna Patryka Halaburdy zremisowała przed własną publicznością z Polonią II Środa Wielkopolska 4 : 4. Jedenasty zespół trzeciej grupy klasy okręgowej okazał się wymagającym przeciwnikiem dla drużyny z Pogorzeli. Młody zespół Polonii pokazał kilka ciekawych akcji i zremisował z dużo bardziej doświadczonym przeciwnikiem 4 : 4. 
W letnim okresie przygotowawczym Agro-Tom Lew rozegrał sześć sparingów. Dwa z nich wygrał, trzy zremisował. Jedynej porażki drużyna Patryka Halaburdy doznała przed tygodniem z AP Reissa 0 : 9. I to rozstrzygnięcie na pewno mogło zaniepokoić kibiców drużyny z Pogorzeli. – Nie mieliśmy sześciu zawodników z podstawowego składu. Spodziewałem się, że przegramy ten pojedynek. AP Reissa zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Uważam, że ta drużyna będzie jednym w faworytów drugiej grupy piątej ligi – powiedział prezes Agro-Tom Lwa Pogorzela Wojciech Zygner. Zespół Patryka Halaburdy będzie w sezonie 2020/2021 występował w grupie trzeciej i raczej musi skupić na walce o utrzymanie. Notowaliśmy w okresie przygotowawczym różne wyniki. Dzisiaj miałem do dyspozycji siedemnastu zawodników. Nie w każdym sparingu tak było. Frekwencja na meczach i treningach była naszym największym mankamentem w okresie przygotowawczym. Do końca sierpnia będziemy musieli się mocno głowić żeby to wszystko poskładać, bo jest okres urlopowy. Rozgrywki zwykle ruszały w połowie sierpnia. W tym sezonie gramy już od pierwszego sierpnia. Naszym głównym celem będzie utrzymanie. Nie znamy tej ligi i za bardzo nie wiemy, co nas może w niej czekać. Po kilku rozegranych kolejkach będziemy wiedzieć więcej – stwierdził Patryk Halaburda.

Zespoły okręgówki na finiszu przygotowań.

Agro-Tom Lew Pogorzela – Polonia II Środa Wielkopolska 4 : 4
Bramki dla Agro-Tom Lwa: Maciej Krystkowiak, Mateusz Kubiak, Łukasz Marszałek i Mateusz Pijanowski z rzutu karnego
Agro-Tom Lew: Andrzejewski – Sobczak, Hądzlik, Kubiak, T. Hajduk, Ł. Hajduk, Niedźwiedź, Brylewski, Ratyński, Krystkowiak, Pijanowski oraz Mazurek, Marszałek, Wawrocki, Kaniewski, Przybyła, Walkowiak


Sparingi Agro-Tom Lwa Pogorzela

GKS Żerków – Agro-Tom Lew Pogorzela 1 : 3
Bramki: Ziembiński, Pijanowski, Wojtkowiak

Zawisza Dolsk - Agro-Tom Lew Pogorzela 2 : 2
Bramki: Niedźwiedź, Marszałek

Grom Golina - Agro-Tom Lew Pogorzela 0 : 1
Bramka: Ratyński

Agro-Tom Lew Pogorzela – Piast Belęcin 2 : 2
Bramki: Ratyński, Pijanowski

AP Reissa – Agro-Tom Lew Pogorzela 9 : 0
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!