Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Remontują „Nadolnik”. Lokatorzy zmienili mieszkania

› Aktualności ponad rok temu    16.07.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Remont budynku przy ul. Jana Pawła IIRemont budynku przy ul. Jana Pawła II fot. I. Skorzybót

Trwają prace remontowe w budynku komunalnym przy ul. Jana Pawła II w Gostyniu, tzw. „Nadolnik”.

Obejmują między innymi wymianę pokrycia dachowego, więźby dachowej, stropów, a także remont 7 lokali mieszkalnych, w tym wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej. Prace wykonuje Przedsiębiorstwo Techniczne inż. Stanisława Sneli ze Śmigla, która w przetargu zaproponowała najkorzystniejszą ofertę.

Remont kosztować będzie 777 tysięcy złotych brutto, a prace powinny zakończy się w ciągu 16 tygodniu od podpisania umowy.

- Z uwagi na bezpieczeństwo mieszkańców remont wykonywany będzie w trzech etapach, a lokatorzy mieszkań, w których trwają obecnie prace zamieszkali w wolnych lokalach znajdujących się w tym samym budynku – mówi Marcin Krawiec dyrektor zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!